Vimesoft Preloader

Esnek Kurulum, Güvenli İletişim ve Kolay Kullanımı Bir Arada Deneyimleyin

Esnek Kurulumla Mevzuatlara Uygunluk Sağlayın

Özel bulut (private cloud), hibrit veya yerinde (on-premise) kurulum seçenekleri ile yasal yükümlülüklerinizin gerektirdiği güvenlik ve gizlilik ihtiyaçlarına uyum sağlayın. Verilerinizin kontrolünü ve yönetimini tamamen elinizde tutun.


Güvenli İletişimle Verilerinizi Koruyun

Görüntülü görüşmelerinizde uçtan uca şifreleme, parola koruması, kişiye özel link, bekleme odası ve görüntü kaydı onayı gibi detaylı güvenlik ayarları ile gizli ve özel iletişimlerinizle verilerinizi kontrol altına alın.


Kolay Kullanımla Verimliliği Artırın

Uygulama ya da eklenti olmadan mobil ve web tarayıcılar ile istediğiniz yerden ve cihazdan görüşün, kolay moderatör yönetimi ile hızlı aksiyonlar alın. Ekran paylaşımı, beyaz tahta, anket, grup ve kişisel sohbet gibi iş birliği özellikleri ile ekip çalışmasını destekleyin.


Ekip Çalışmalarını Destekleyin ve
İş Birliğini Artırın.

Yüksek Etkileşim:

Anket, ekran paylaşımı, beyaz tahta, uzak masaüstü yönetimi, grup ve kişisel sohbet, simultane çeviri, toplantılarınızı canlı yayına aktarma gibi iş birliği özellikleri ile ekip çalışmalarınızı destekleyin.


Kullanıcı Dostu Ara Yüz:

Tek ekranda 80 kullanıcı ve 1000 katılımcıya kadar toplantılar yapın, toplantı linkini tek tıkla paylaşın, isterseniz sanal veya bulanık arka planlar kullanın. Toplantılarınızı arşivlemek ve paylaşmak için yerel sunucunuza ya da bulut sunucunuza kaydedin.


Özelleştirme:

API bazlı yapısı sayesinde mevcut uygulamalarınıza kolayca bağlantı sağlayın. Kurum logonuz ve alan adınızı kullanın, toplantı davet ve bildirimlerinde kurumunuza özgü mesajlar ve metinler ekleyin.


Detaylı Raporlama:

Toplam ve kullanıcı bazlı katılım süreleri, kamera ve mikrofon kullanımları, içerik paylaşımları, toplu mesajlar gibi ayrıntılı bilgiler ve detaylı raporlar sayesinde toplantı performanslarını değerlendirin.


Yüksek Kalitede Video ve Ses:

Görüşmelerinizi yüksek kalitede video ve ses ile gerçekleştirin. Video kalitesini optimize ederek değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlayın.


Entegrasyon:

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonu ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın. Kurumsal e-postalarınıza ek olarak, Outlook entegrasyonu ile kullanıcılarınızın takvimlerini kullanarak toplantılarını planlamalarını sağlayın.


Ölçeklenebilir Yapı:

İhtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir yapısı sayesinde artan kullanıcı sayısı ve trafik yüküne kolayca uyum sağlayın.


Güvenlik:

Uçtan uca şifreleme, parola koruması, kişiye özel link, bekleme odası ve görüntü kaydı onayı gibi detaylı güvenlik ayarları ile iletişiminizi güvende tutun.


Broşür