EN
Detaylı Bilgi ve Demo Talepleriniz için: 0850 305 1573
EN
Hakkımızda
Bütünleşik Video İletişim Platformu

Vimesoft, bütünleşik iletişim platformu olmak vizyonuyla 2020 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kuruldu. Vimesoft; kamu ve özel sektördeki 20’den fazla büyük ölçekli kurum ve 200 bin üzerinde son kullanıcıya ulaşıyor. Vimesoft, Türkiye’nin milli teknoloji gelişimi konusundaki çalışmalarına Ankara ODTÜ Teknokent’te yer alan Ar-Ge merkezi ve İstanbul ofisinde devam ediyor.

Vimesoft, video konferans sisteminde, görüntülü ve şifreli bir iletişim sağlanmasının yanı sıra, webinar / sanal sınıflarda katılımcılara online ve interaktif eğitimlerin verilebilmesi, video portal sistemi ile canlı yayınların ve kayıtlı video içeriklere mobil veya web ortamdan 7/24 erişilebilir olmasını sağlıyor. Aynı zamanda uzaktan eğitim sisteminde eğitim başvurusundan, eğitim sonrasında katılımcılara eğitim sertifikası verilmesine kadar olan bütün süreçlerin online olarak yönetilebiliyor.

Dünyada veri egemenliği konusundaki hassasiyetler ve GDPR, KVKK gibi kanunların da yönlendirmesiyle yerelleşme ve millileşmeye doğru evrilmektedir. Vimesoft, ülkemizde özellikle veri güvenliği ve sahipliği anlamında bu trendlere uygun olarak kurumların kendi lokasyonlarında (on-premise) hizmet verebilmektedir.

Kurumların video iletişimi, video konferans uygulamalarından, canlı yayına ve uzaktan eğitime kadar, tüm alanlarda farklılaşan ihtiyaçlara göre gelişme gösteriyor. Vimesoft, standart özellikler haricinde firmaların operasyonlarına büyük etkisi olacak yeni ve farklı ihtiyaçlara adapte olabilmesi ve kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler sunabilmesiyle de rakiplerinden farklılaşmaktadır.

Türk mühendisler tarafından geliştirilen Vimesoft’un hem on-premise hem bulut (cloud) ortamında çalışabiliyor, ve videonun merkezde olduğu iletişim ihtiyaçlarının tümünü tek platformdan sunabiliyor olmasıyla hem maliyet hem güvenlik hem de kolay kullanım açısından öne çıkıyor.

Ürünümüzün sahip olduğu modüllerin sunduğu çözümler;

 • Video Konferans Sistemi ile farklı noktalar arasında mobil cihaz ve bilgisayarlardan sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilir, görüntüler sırasında masaüstü/doküman paylaşımı, konferans kaydı, mesajlaşma, SIP ve uzak masaüstü kontrolü vb. gibi video konferans özelliklerine sahip olabilirsiniz. Ürünümüz tamamen yazılım tabanlı olup donanım bağımlılığı (kamera, mikrofon, TV vb..) bulunmamaktadır.
 • Sanal Sınıf/Webinar ile interaktif ve online eğitimler verebilir, soru/cevaplar alabilir, eğitimlerinizi kaydedebilir ve katılımcıların daha sonra izlemesini sağlayabilirsiniz.
 • Video Portal ve Canlı Yayın Sistemi ile video içeriklerinizi farklı kategori ve etiketlendirmeler yaparak arşivleyebilir, kurum içi ve kurum dışından kesintisiz olarak takip edebilir, uzak lokasyonlarla canlı yayın paylaşım özelliğine sahip olabilir, bu yayınların hem web hem de mobil ortamda yönetilmesi ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürün kurumsal bir video portal altyapınızı (kurumsal Youtube gibi) oluşturmanızı sağlamaktadır.
 • Uzaktan Eğitim Portalı aracılığıyla kurumunuzdaki bütün eğitim süreçlerini online olarak yönetebilir, kullanıcılarınıza uzaktan eğitimler aracılığıyla eğitimler vererek sertifikasyon sağlayabilirsiniz. Ayrıca kurum bünyesinde düzenlenen fiziksel eğitimlerdeki planlamalar ile ilgili de talep/başvuru toplama, kota, lokasyon, devamsızlık, sınav ve eğitmen yeterliliği takibi yapabilirsiniz. Eğitim portalı içerisinde video içeriklerini ve LMS içeriklerini (SCORM) aynı anda sunabilmektesiniz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız;

 • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek ve müşteri beklentilerini aşan bir üretim gerçekleştirmek
 • Enuygun, endoğru ve enekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek
 • Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en üstseviyede karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak
 • Politikamız doğrultusunda kalite hedeflerimize ulaşmak için kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak
 • Politkamız doğrultusunda çalışanlarımız ile hedeflerimize ulaşmak için gerekli tüm eğitimleri vermek, uygun çalışma ortamını sağlamak ve bunu teknoloji ile destekleyerek bir aile olmak
 • Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak
 • Müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile sağlamak
 • Süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı ile, maksimum iletişim ve verimliliği sağlamak.
 • Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek.
 • Uygulanabilir şartları yerine getirmek ve çalışan ile tedarikçileri katarak etkin karar verme mekanizmasını sağlamak
 • Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile, tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak.

için yönetim olarak kalite yönetim sisteminin sürekliliği sağlamayı taahhüt ederiz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 14001:2015 standardı gereği çevre politikamız;

 • Çevre kirlenmesine etki eden şirketiçi ve dışı etkenleri en aza indirerek çevrenin korunmasını sağlamak,
 • Kaynakları etkin ve akılcı birşekilde kullanmak,
 • Geri dönüşüm teknolojisi uygulamak,
 • Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmek, bu tür faaliyetlere destek vermek,
 • Sürekli iyileştirme ve gelişmeyi sağlamak,
 • Mevcut yasalardan doğan yükümlülüklerini yerine getirmek,
 • Uygunluk yükümlülüklerini yerine getirmek,
 • Çevre performansının arttırılması için çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirmek,
 • Bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere çevre yönetim sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek,

için gereklilikleri yerine getirmeyi çevre politikamız olarak taahhüt ederiz.

Dosya İndirme
Broşürü İndirmek için lütfen E-posta adresinizi girin