EN
  +90 312 227 05 09
EN
Hakkımızda
Kurumların Video Stratejilerini Gerçekleştirmelerini Sağlayan Katalizör

2015 yılında video analitik ve video reklamları alanında gelişmeye başlayan Vimesoft Video Platformu %100 yerli/milli sermaye ve yazılım ekibiyle her geçen yıl teknolojiyi yakından takip ederek kendisini geliştirmiş, platform içerisine Video Konferans, Sanal Sınıf/Webinar, Video Portal/Canlı Yayın ve Uzaktan Eğitim Sistemi gibi farklı çözümler eklemiştir. Platform içerisinde sunulan çözümler farklı kombinasyonlarla kullanılarak geniş çözüm yelpazesi sunmaktadır.

Ürünümüzün sahip olduğu modüllerin sunduğu çözümler;

  • Video Konferans Sistemi ile farklı noktalar arasında mobil cihaz ve bilgisayarlardan sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilir, görüntüler sırasında masaüstü/doküman paylaşımı, konferans kaydı, mesajlaşma, SIP ve uzak masaüstü kontrolü vb. gibi video konferans özelliklerine sahip olabilirsiniz. Ürünümüz tamamen yazılım tabanlı olup donanım bağımlılığı (kamera, mikrofon, TV vb..) bulunmamaktadır.
  • Sanal Sınıf/Webinar ile interaktif ve online eğitimler verebilir, soru/cevaplar alabilir, eğitimlerinizi kaydedebilir ve katılımcıların daha sonra izlemesini sağlayabilirsiniz.
  • Video Portal ve Canlı Yayın Sistemi ile video içeriklerinizi farklı kategori ve etiketlendirmeler yaparak arşivleyebilir, kurum içi ve kurum dışından kesintisiz olarak takip edebilir, uzak lokasyonlarla canlı yayın paylaşım özelliğine sahip olabilir, bu yayınların hem web hem de mobil ortamda yönetilmesi ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürün kurumsal bir video portal altyapınızı (kurumsal Youtube gibi) oluşturmanızı sağlamaktadır.
  • Uzaktan Eğitim Portalı aracılığıyla kurumunuzdaki bütün eğitim süreçlerini online olarak yönetebilir, kullanıcılarınıza uzaktan eğitimler aracılığıyla eğitimler vererek sertifikasyon sağlayabilirsiniz. Ayrıca kurum bünyesinde düzenlenen fiziksel eğitimlerdeki planlamalar ile ilgili de talep/başvuru toplama, kota, lokasyon, devamsızlık, sınav ve eğitmen yeterliliği takibi yapabilirsiniz. Eğitim portalı içerisinde video içeriklerini ve LMS içeriklerini (SCORM) aynı anda sunabilmektesiniz.