Vimesoft Preloader

Mülakat Süreçlerinizi Dijitalleştirin, Zaman ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın.

Demo Talep Et

Adaylarınız, istedikleri yerden ve cihazdan video kaydederek sorularınızı yanıtlasın.

İşe alım sürecinizin ilk aşamasında adaylarınızın pozisyon için belirlediğiniz sorulara istedikleri yer ve cihazdan görüntülü video kayıt yaparak yanıtlar vermesini sağlayın. Adayların kaydettikleri videoları istediğiniz zaman izleyerek adayları değerlendirin ve yüz yüze görüşmeler öncesinde fikir sahibi olun. Uygun adaylarla ikinci aşamaya geçiş yapın. Aday havuzu oluşturarak tüm pozisyonlar için uygun adayları tekrar değerlendirin. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak daha fazla adayı hızlı ve etkili bir şekilde değerlendirin.


Kolay ve hızlı soru yönetimi ile soru havuzları oluşturun ve soruları atayın.

Departman, pozisyon ve kuruma özel soru havuzları oluşturun. Soruları hızlıca seçin ve mülakat daveti sırasında belirli süre sınırları koyarak adayların soruları yüz yüze mülakattaki gibi doğal olarak yanıtlamasını sağlayın. Adayın yabancı dil seviyesini, konuşma akıcılığı, diksiyonu doğrudan adayın video yanıtlarıyla değerlendirin. Kolay ve hızlı soru yönetimi ile adaya göre sürecinizi özelleştirin.


Adayları tek panel üzerinden değerlendirin, raporlayın ve performansı ölçün.

Kayıtlı videolar üzerinden online mülakatı izledikten sonra, tüm adayları tek bir panel üzerinden değerlendirin, not ve puan girin, potansiyel adayları listeleyin. Aday ile ilgili sizin ekleyeceğiniz notlar ve adayların mülakat esnasında belirttiği görüşme notları ile değerlendirme sürecinizi zenginleştirin. Toplam aday sayısı, mülakat sayısı, tamamlanan ve bekleyen mülakatlar gibi raporlarla işe alım performansınızı ölçün.


İşe Alım Süreçlerinizi Hızlandırın ve En İyi Adayları Bulun.

Esnek Kurulum

Özel bulut (private cloud), hibrit veya yerinde (on-premise) kurulum seçenekleri ile kurumunuzun kendi güvenlik ve veri gizlilik ihtiyaçlarına göre en uygun politikaları belirleyin.


Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcıları aday ve yönetici olarak atayın, departmanlar bazında gruplandırın ve toplu mülakatlar için hızlı aksiyon alın.


Kategori ve Soru Yönetimi

Pozisyona özel sorular belirleyin ve toplu olarak sisteme ekleyin, departman bazında soruları gruplayın.


Mülakat Yönetimi

Oluşturduğunuz soruları veya soru gruplarını adaylara atayın, mülakatlar için süre belirleyin ve adaylara 3 kayıt hakkı tanıyarak stres ve hata payını azaltın.


Mülakat Notları

Online mülakatları izleyip 0-100 arası puan verin, adayları sıralayın ve adayların eklediği görüşme notları ile süreci zenginleştirin.


Detaylı Raporlama

Toplam aday sayısı, toplam mülakat sayısı, tamamlanan ve bekleyen mülakat sayısı gibi detaylı raporlara kolayca erişin, departmanınızın ve çalışanlarınızın performansını ölçün.


Özelleştirme

API tabanlı yapısı sayesinde mevcut uygulamalarınıza kolayca entegre edin. Kurum logonuzu ve alan adınızı kullanarak özgün bir deneyim sunun.


Entegrasyon

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonları ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın. Outlook entegrasyonu ile mülakat planlamalarınızı takviminize ekleyin.


Yüksek Kalitede Video ve Ses

Adayların görüntü kayıtlarını yüksek kalitede video ve ses ile gerçekleştirin.


Kullanıcı Dostu Arayüz

Adayların görüntü kayıtlarına mobil ve web tarayıcılar ile tüm cihazlardan istediğiniz zaman erişin.


Güvenlik

Adayların kişisel bilgilerini ve video kayıtlarını özel bulut, hibrit veya yerinde kurulum seçenekleri ile güvende tutun. Uçtan uca şifreleme ve KVKK uyumlu güvenlik ayarları ile veri güvenliğini sağlayın.


Broşür