Vimesoft Preloader

Bütünleşik İletişim Platformu

Vimesoft, kurumsal mesajlaşma (collaboration), video konferans, kurumsal video ve interaktif eğitim çözümlerini bir arada sunan bütünleşik iletişim platformudur.

 

2020 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Vimesoft, Türkiye’nin milli teknoloji gelişimi konusundaki çalışmalarına Ankara ODTÜ Teknokent’te yer alan Ar-Ge merkezi ve İstanbul ofislerinde devam etmektedir.

 

Vimesoft 2022 yılında tohum yatırım turunda Re-Pie Portföy Yönetimi'nden yatırım almıştır.

 

Tanıtım Sunumu

Çözüm Sunduğumuz Alanlardan Bazıları

Finans

Finans

Dağınık yapılarda bant genişliği yükünü ve ağ doygunluğunu azaltarak, canlı yayınların ve video içeriklerinin merkezden uç noktalara kolayca gönderilmesini sağladık.

Sağlık

Sağlık

Özel bulut (private cloud), hibrit veya yerinde (on-premise) kurulum seçenekleriyle iletişimlerin ve verilerin ülkemizde kalmasını ve mevzuatlara uygunluğu sağladık.

Eğitim

Eğitim

Eğitimleri interaktif videoyla zenginleştirdik, öğrenmeyi interaktif bir deneyime dönüştürdük. Tüm eğitim süreçlerinin kolayca ve etkili yönetilmesini sağladık.

Perakende

Perakende

Uygulama ya da eklentiye ihtiyaç duymaksızın yüksek kalitede görüntülü iletişim sağladık, müşterilerle etkileşimi kolaylaştırdık ve memnuniyeti artırdık.

Savunma & Güvenlik

Savunma & Güvenlik

Kurumların değişen güvenlik ve gizlilik ihtiyaçlarına göre, iletişim güvenliği ve veri sahipliği için en uygun seçeneklerini bir arada sağladık.

Kurumsal İletişim

Kurumsal İletişim

Kurum logosu ve alan adıyla birlikte kurumsal markayı yansıtan bir video platformu oluşturduk ve çalışanlar, iş ortakları ve müşterilerle etkileşimi arttırdık.