Vimesoft Preloader

Yenilikçi İnteraktif İçerik Desteğiyle, Dijital Eğitim İhtiyaçlarınızı Uçtan Uca Tek Platformda Karşılayın

Eğitimlerinizi İnteraktif Videoyla Zenginleştirin, Öğrenmeyi İnteraktif Bir Deneyime Dönüştürün

Videolarınıza metinler, resimler, linkler, çoktan seçmeli ve boşluk doldurma soruları, sürükle bırak ve diğer etkileşim türlerini kolayca ekleyin ve interaktif hale getirin. Etkileşimleri anlık ölçün, geri bildirimleri eş zamanlı sağlayın. Öğrenme deneyimini daha interaktif ve ilgi çekici hale getirerek pasif izleyicileri aktif katılımcılara dönüştürün.


Entegre Sanal Sınıfla Canlı Eğitimler Düzenleyin

Online eğitimlerinizi platform içinden kolayca oluşturun, kaydedin, detaylı istatistiklerle eğitimlerin etkilerini kolayca ölçün. Ekran paylaşımı, beyaz tahta, anket, grup ve kişisel sohbet gibi iş birliği özellikleri ile ekip çalışmasını destekleyin.


Eğitim Süreçlerinizi Kolayca ve Etkili Yönetin

Eğitim içeriklerinizi yükleyin, eğitimlerinizi planlayın, paylaşın, değerlendirin, takip edin ve raporlayın. Eğitim başvurusundan sertifika verilmesine kadar tüm süreci kolayca yönetin. Kullanıcılarla haberler, duyurular ve önerilerle sürekli iletişimde kalın.


Eğitim Yönetim Sisteminden Fazlasıyla Tanışın

Eğitim içerikleri:

Eğitimlerinizi interaktif video, Scorm, Prezi, doküman ve ödevler ile destekleyerek zengin içerikler oluşturun.


Sınav:

Çoktan seçmeli, sürükle bırak, boşluk doldurma, doğru yanlış, kelime sürükleme ve kelime işaretleme soru türleri ile sınavlar oluşturun.


Özelleştirme:

Logonuzu ve alan adınızı kullanarak kurumsal markanızı yansıtan bir eğitim platformu oluşturun.


Güvenlik:

Uçtan uca şifreleme, parola koruması, eğitmen, kullanıcı ve grup yönetimi, içeriklere kullanıcı bazlı erişim gibi güvenlik ayarları ile içeriklerinizi güvenle tutun.


Yüksek Kalitede Video ve Ses:

Video içeriklerinizi ve sanal sınıf eğitimlerinizi yüksek kalitede görüntü ve ses ile sunun. Video kalitesini optimize ederek değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlayın.


Detaylı Raporlama:

İnteraktif içeriklerle desteklenmiş eğitimlerinizi hem kişi hem de grup bazlı raporlar ve grafiklerle değerlendirin, içeriklerinizin performansını ölçün.


Sertifika:

Eğitim sonunda katılımcıya verilmek üzere katılım ve başarı sertifikası oluşturun ve QR kod desteği ile sertifikaya ulaşımı kolaylaştırın.


Oyunlaştırma:

Eğitim ve etkileşimlere puanlar tanımlayın, öğrenme motivasyonunu ve katılımı artırın.


Esnek Kurulum:

Özel bulut (private cloud), hibrit veya yerinde (on-premise) kurulum seçenekleri ile kurumunuzun kendi güvenlik ve veri gizlilik ihtiyaçlarına göre en uygun politikaları belirleyin.


Eğitim Kataloğu:

İş ortaklarımızın seçilmiş dijital içerikleriyle öğrenme deneyimini arttırın.


Ölçeklenebilir Yapı:

İhtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir yapısı sayesinde artan kullanıcı sayısı ve trafik yüküne kolayca uyum sağlayın.


Entegrasyon:

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonu ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın. API yapısı ile sistemlerinize kolayca entegre olun.


Bildirim:

Otomatik e-posta ve sms, hatırlatıcılar ve kişiselleştirilmiş bildirimleri kullanarak iletişimde kalın.


Broşür