EN
Detaylı Bilgi ve Demo Talepleriniz için: 0850 305 1573
EN
Neden Vimesoft
Milli, Güvenilir ve Üstün Teknoloji

Kurumlar Etkili Sonuç İçin Video Stratejilerine İhtiyaç Duymaktadır.

Kurumların video kullanımı, video konferans uygulamalarından, canlı yayına ve uzaktan eğitime kadar tüm alanlarda gelişme gösteriyor. Bu dönüşümden kazançla çıkabilmek için, entegre bir video stratejisi ve bu strateji ile iş süreçlerinin birlikte yapılandırılması gerekmektedir.

Video, müşteri ve çalışan yolculuklarında tam bir katalizör durumundadır ve tüm süreçlerin ve iletişimin merkezinde olmalıdır. Entegre bir video platformunun kapasitesini kavramış kurumlar, müşterileri ve çalışanları tarafından daha çok beğenilip, tercih edilmekle beraber, pozitif müşteri ilişkileri ve beraberinde gelirlerde artış ile operasyonel maliyetlerde tasarruf ve efektif personel yönetimi gibi konularda da sayısız faydalar elde edeceklerdir.

Dijitalleşme ile Şirketlerde Videonun Yönetilmesi Önem Kazanıyor.

Dijitalleşen şirketler, müşteriler ve çalışanları ile ilişkiyi özelleştirilmiş TV kanalları, web portalları ve sosyal medya platformları üzerinden hem on-demand hem de canlı yayınlar ile kurmaktadırlar.

Şirketler, videonun artan popülerliği karşısında hem müşterileri hem de iç iletişimlerinin kalitesini yükseltebilmek amacıyla içeriklerini sorunsuz yönetmek ve dağıtmak ihtiyacındadır.

Olgunlaşmış Eğitim Stratejileri Sonuca Etki Ediyor.

Şirketin finansal ve organizasyon hedeflerine uygun bir eğitim stratejinin belirlemesi, üretim, satış, personel bağlılığı ve verimi konularında önemli artışlar sağlamakla birlikte, kişiye ve gruba göre eğitimin özel olarak düzenlemesi, geri bildirimler ve eğitimin sürekliliği başarı için yüksek önem arz etmektedir.

Belirlenecek stratejinin takip edilebilmesi için, eğitimlerin ölçülebilmesi ve kişisel gelişim ile birlikte şirkete olan etkisinin belirlenmesi önemlidir.

VİMESOFT; video konferans, webinar, canlı yayın ve video platformu ile uzaktan öğrenme sistemlerinin en iyi özelliklerini tek bir çözümde birleştirmesi nedeniyle benzersizdir.

Yeni Düzende Siber Güvenlik İhtiyacı Artıyor.

Yeni düzende şirketler hiç olmadığı kadar lokasyon bağımsız çalışmak zorunda kalacaklardır. Frost&Sullivan, yaşadığımız değişimin etkisiyle önümüzdeki 5 yıllık sürede sanal toplantıların neredeyse yarısının video olarak gerçekleşeceğini öngörmektedir.

Diğer taraftan bu yeni çalışma ve etkileşim koşullarının siber güvenlik tehditlerini artırdığı da büyük bir gerçek. Artık hem şirketlerimiz hem de şirketler ve müşteriler ile uzaktan irtibatta olan çalışanlarımız yeni tür siber tehditlere açık hale gelmiştir.

On-premise olmayan ürünler için video içeriklerinin nasıl saklandığı ve bilgilerin güvenliği şirketler için ayrıca bir risk yaratmaktadır.

VİMESOFT; “Kurumların Hedeflerine Ulaşmasını Sağlayan Katalizör”

Şirketler, oldukça kalabalık olan pazarda çok sayıda üretici ile çalışmak istemiyor, yeni entegrasyondan mümkün olduğu kadar kaçınarak, ihtiyaçlarını tek bir kullanıcıdan sağlamanın yollarını arıyorlar.

VİMESOFT aracılığıyla video konferans sisteminde görüntülü ve şifreli bir iletişim sağlanmasının yanı sıra, webinar / sanal sınıflarda katılımcılara online ve interaktif eğitimlerin verilebilmesi, video portal sistemi ile canlı yayınların ve kayıtlı video içeriklerinin mobil veya web ortamdan 7/24 erişilebilir olması ve uzaktan eğitim sisteminde eğitim başvurusundan, eğitim sonrasında katılımcılara eğitim sertifikası verilmesine kadar olan bütün süreçlerin online olarak yönetilmesi sağlanmaktadır.

Kamu, finans kuruluşları ve özel sektördeki 20’den fazla müşteride yaklaşık 200 bin son kullanıcıya ulaşan VİMESOFT, kurumsal yapılarda her geçen gün daha yüksek kalitede müşteri deneyimi yaratmakta ve kurumların hedeflerine ulaşmasında katalizör görevi görmektedir. Müşterilerimizde ihtiyaçları doğrultusunda alternatif çözümler üreterek lokasyon ve zamandan bağımsız bir şekilde üretkenlik ve verimliliği arttırmaktayız.

Türkiye’nin bütünleşik iletişim platformu olmak vizyonuyla %100 yerli sermaye ile geliştirmelerine devam ettiğimiz VİMESOFT aracılığıyla hem bu dönem hem de Covid-19 sonrasında yeni normal olarak adlandırılacak dönemde müşterilerimizin mevcut iş ve çalışma düzenlerini sanal ve online bir ortama taşımalarını ve çalışmalarına web veya mobil ortamda 7/24 lokasyon ve zamandan bağımsız olarak kesintisiz bir şekilde güvenli ve şifreli bir altyapı ile devam etmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.

PAYLAŞ :
Dosya İndirme
Broşürü İndirmek için lütfen E-posta adresinizi girin