Ekiplerin Güvenli İletişim ve İş Birliği İhtiyaçlarını
Tek Platformda Çözün

Esnek kurulumla güvenli iletişim yapın, verilerinizin sahibi olun

Özel bulut (private cloud), hibrit veya yerinde (on-premise) kurulum seçenekleri ile yasal yükümlülüklerinizin gerektirdiği güvenlik ve gizlilik ihtiyaçlarına uyum sağlayın. Verilerinizin kontrolünü ve yönetimini tamamen elinizde tutun. Uçtan uca şifreleme, parola koruması, gizlilik ayarları, OTR (Off The Record) yazışma seçeneği gibi detaylı güvenlik ayarları ile iletişimlerinizde verilerinizi kontrol altına alın.


Kapsamlı iş birliği araçlarıyla tek platformda iletişimi güçlendirin

Uygulama ya da eklenti olmadan mobil ve web tarayıcılar ile istediğiniz yerden ve cihazdan iletişimde kalın. Kolay moderatör yönetimi ile hızlı aksiyonlar alın. Odaklanmış gruplar ve alt kanallar oluşturun, grupla veya bire bir mesajlaşın, dosya paylaşın, mesajlara emojiler ekleyin, beğenin, yönlendirin. Tek tuşla görüntülü ve sesli aramalar ve canlı yayınlar gibi iş birliği özellikleri ile ekip çalışmasını destekleyin.


Özelleştirilebilir ve Esnek Yapısıyla Etkileşimi ve Verimliliği Artırın

Logonuzu ve alan adınızla kurumsal markanızı yansıtan bir dijital iş birliği platformu oluşturun. Haberler, güncellemeler, duyurular, yorumlar, beğeniler, tepkiler ile çalışanlarınızla kolayca iletişim kurun ve etkileşimi artırın. İş ortaklarınız ve müşterilerinizle iletişiminizi özelleştirilmiş kanallarda hızlı, güvenli ve tek noktadan yönetin. Kullanıcıların birbirleriyle etkileşimini kolaylaştırın ve verimliliği artırın.


İhtiyacınınız Olan Tüm İletişim ve İş Birliği Araçlarına
Tek Platformda Sahip Olun.

Özelleştirme:

API bazlı yapısı sayesinde mevcut uygulamalarınıza kolayca bağlantı sağlayın. Kurum logonuz ve alan adınızı kullanın, iletişimlerinize kurumunuza özgü mesajlar ve metinler ekleyin.


Ölçeklenebilir Yapı:

İhtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir yapısı sayesinde artan kullanıcı sayısı ve trafik yüküne kolayca uyum sağlayın.


Entegrasyon:

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonu ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın. Kurumsal e-postalarınıza ek olarak, Outlook entegrasyonu ile kullanıcılarınızın takvimlerini kullanarak toplantılarını planlamalarını sağlayın.


Haber Akışı:

Kurum içi duyurularınızı, önemli haberlerinizi, etkinlik ve bilgilendirmelerinizi tek yerden, hızlı bir şekilde paylaşın. Paylaşımlarınızdaki beğeni ve yorumlar ile etkileşimi arttırın.


Takımlar:

Ekiplerinizi birbirine bağlayın ve iletişimlerini kolaylaştırın. Takımlar içerisindeki istediğiniz kadar alt kanallar oluşturun, gizlilik ve bildirim ayarlarını belirleyin, mesajlaşın, dosya paylaşın, yorum yapın, video konferans düzenleyin. Müşterilerinize özel oluşturduğunuz kanallar ile sorunsuz etkileşim kurun. Kanalların gizlilik ve bildirim ayarlarını, kurum içi veya misafir üyeler gibi detaylar da ayrıca yönetilebilir.


OTR (Off The Record) mesajlaşma:

Özellikle gizliliğin ve güvenliğin ön planda olduğu yazışmalar ve dosya paylaşımı için üst seviye koruma sağlayın. OTR mesajlaşmada yazışmalar ve paylaşılan dosyalar sistem üzerinde tutulmaz, görüşme sona erdiğinde otomatik olarak silinir.


Video Konferans:

Anlık konuşma sırasında hem bire bir hem de grup olarak anlık görüntülü / sesli görüşme yapın. Anket, ekran paylaşımı, beyaz tahta, uzak masaüstü yönetimi, gibi iş birliği özellikleri ile ekip çalışmalarınızı destekleyin.


Dosya Paylaşımı:

Belgeleri, resimleri veya diğer dosyaları şifreli olarak kolayca yükleyin ve ekibinizle hızlı bir şekilde paylaşın.


Canlı Yayın:

Online toplantılarınızı, eğitimlerinizi, etkinliklerinizi canlı yayınlayın, kaydedin ve paylaşın.


Detaylı Raporlama:

Kullanıcı, takım ve kanal sayıları, toplam atılan mesajlar, paylaşılan dosyalar ve yapılan video konferans bilgilerine kolayca erişin.


Yüksek Kalitede Video ve Ses:

Görüşmelerinizi yüksek kalitede video ve ses ile gerçekleştirin. Video kalitesini optimize ederek değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlayın.


Mesajlar:

Bire bir veya grup olarak mesajlaşın, dosya ve ses kaydı paylaşın, sesli ve görüntülü görüşmelerle ekip üretkenliğini arttırın. Thread Chat ile belirli bir konu veya mesaj üzerinde yapılan iletişimi düzenli ve hiyerarşik olarak takip edin.


Kullanıcı Dostu Ara Yüz:

Profilinizi kişiselleştirin, durum ayarlarınızı değiştirin ve kişisel bilgilerinizi düzenleyin. İstatistiklere erişerek kanallarınız, mesajlarınız ve dosya paylaşımlarınız hakkında bilgi edinin.